Wróć do listy

Lubanie, kujawsko-pomorskie

687 000 zł
566 zł/m2
Obiekt 1 214,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 687 000 zł
Miasto Lubanie
Powierzchnia 1 214,00 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 137 400 zł
Numer oferty 236915X554854933
Termin wpłaty wadium 25-01-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym we Włocławku Michał Walas na podstawie art. 10136 kpc w toku uproszczonej egzekucji z nieruchomości podaje do publicznej wiadomości, że:
w dniu 26-01-2023r. o godz. 14:00 w kancelarii mieszczącej się
87-800 Włocławek, ul. P.O.W. 21A pokój nr 1, odbędzie się druga licytacja nieruchomości
należącej do dłużnika: ROMA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Siutkówku
położonej: 87-739 Lubanie, Siutkówek,

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem gastronomiczno-hotelarskim typu zajazd w trakcie budowy, oznaczona w ewidencji gruntów jako działka nr 69/3 ( obręb ewidencyjny 0015-Siutkówek) o pow. 5.600 m kw. Na terenie nieruchomości znajduje się budynek gastronomiczno-hotelarski typu zajazd w stanie surowym zamkniętym. Realizowany budynek posiada pow. zabudowy 900,70 m kw., pow. użytkową 1.214,00 m kw. i kubaturę 5.273,00 m kw.

dla której Sąd Rejonowy Włocławek Wydział Ksiąg Wieczystych
prowadzi księgę wieczystą o numerze [NKW: XXXX/XXXXXXXX/X]

Suma oszacowania wynosi 1 374 000,00, zaś cena wywołania jest równa 1/2 sumy oszacowania i wynosi 687 000,00zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 137 400,00 zł na konto bankowe komornika:
Bank Ochrony Środowiska SA O/Włocławek 77 15401069 2001 8718 2692 0001
(w tytule wpłaty proszę wskazać imię i nazwisko wpłacającego rękojmię oraz numer sprawy egzekucyjnej Km 2523/12 )

Rękojmia musi wpłynąć na konto komornika najpóźniej w dniu 25-01-2023 r.,
tj. w dniu poprzedzającym przetarg (decydująca jest data wpływu środków, a nie data zlecenia przelewu bankowego).
Rękojmi nie składa się, jeżeli suma oszacowania jest niższa niż pięć tysięcy złotych.
Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.

Historyczne ceny