Piastów, mazowieckie
Szczegóły
Opis
OGŁOSZENIE O PRZETARGU
na sprzedaż z wolnej ręki udziału w wysokości 1/4 części w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 21, położonego
w budynku przy ul. Ogińskiego 28 w Piastowie, powiat pruszkowski, objętego KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Syndyk masy upadłości xx w upadłości (sygn. akt XIX GUp 1062/20) ogłasza przetarg na sprzedaż
z wolnej ręki udziału w wysokości 1/4 części w prawie własności lokalu mieszkalnego nr 21 położonego w budynku przy
ul. Ogińskiego 28 w Piastowie, powiat pruszkowski, objętego KW nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Przetarg ma charakter pisemnego przetargu ofertowego, oferty w języku polskim należy składać w nieprzekraczalnym
terminie do dnia 21.12.2022 roku. Wpłata wadium winna nastąpić do dnia 21.12.2022 roku. Otwarcie ofert w dniu
22.12.2022 roku, o godz. 900, w biurze syndyka w Warszawie przy ul. Myśliborskiej 53 lok. 4.
Cena wywoławcza za udział wynosi 53.534,00 zł (słownie: pięćdziesiąt trzy tysiące pięćset trzydzieści cztery złote).
Regulamin przetargu zawierający warunki dotyczące składania ofert do odbioru po uprzednim telefonicznym uzgodnieniu
(tel. 602-782-392) w biurze syndyka w Warszawie, ul. Myśliborska 53 pokój nr 4
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie