Wróć do listy

Niepart, wielkopolskie

99 133 zł
1 542 zł/m2
Mieszkanie 64,30 m2 3 pokoje Parter Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 99 133 zł
Miasto Niepart
Powierzchnia 64,30 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica 52a
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 13 218 zł
Numer oferty 235319X551117101
Termin wpłaty wadium 22-01-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gostyniu Maciej Bankiewicz na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 23-01-2023 o godz. 09:20 w budynku Sądu Rejonowego w Gostyniu z siedzibą przy Sądowa 1, 63-800 Gostyń, odbędzie się pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest xx położonej przy 52A/7,Niepart, 63-840 Krobia , dla której Sąd Rejonowy w Gostyniu Wydział Ksiąg Wieczystych (adres: ul. Ul. Sądowa 1 , Gostyń, 63-800 Gostyń) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny usytuowany w budynku mieszkalnym, wielorodzinnym, położonym w miejscowości Niepart 52a. Lokal mieszkalny lokalizowany jest na parterze budynku. Jest to mieszkanie środkowe składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, WC oraz korytarza o powierzchni 64,30m2. Z największego pokoju jest wyjście na balkon. Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodociągową, gazową, telefoniczną, centralnego ogrzewania oraz kanalizacyjną. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 13,30m2 oraz udział w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo użytkowania wieczystego oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali wynoszącego: 57/1000. Szacowany lokal stanowi odrębną nieruchomość. Stan techniczny lokalu oraz standard wykończenia można określić jako średni. Powierzchnia użytkowa lokalu: 64,30m2.

Suma oszacowania wynosi 132 177,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 99 132,75 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 13 217,70 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP GOSTYŃ 29 1020 3121 0000 6602 0004 7613.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

Historyczne ceny