Tarnowo Podgórne, wielkopolskie
Szczegóły
Opis
dnia 17 czerwca 1966 r. o postępowaniu egzekucyjnym w administracji – dalej zwana upea –
(tekst jedn. Dz.U. z 2022 r. poz. 479 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu
24 stycznia 2023 r. o godz. 12:00, w siedzibie Urzędu Skarbowego Poznań – Jeżyce przy
ul. Strzeleckej 2/6 w Poznaniu (sala nr 5, parter) odbędzie się I (pierwsza) publiczna licytacja
nieruchomości gruntowej, niezabudowanej, położonej w Tarnowie Podgórnym (powiat
poznański) w ciągu ulicy Wrzosowej – bez numeru (działka nr 1658) o powierzchni 0,0740 ha,
dla której Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu V Wydział Ksiąg Wieczystych
prowadzi KW nr XXXX/XXXXXXXX/X, która jest przedmiotem własności zobowiązanej
Licytowana nieruchomość stanowi grunt niezabudowany o powierzchni 740 m2 (0,0740 ha)
Suma oszacowania nieruchomości wynosi:
• 198.000,00 zł (słownie: sto dziewięćdziesiąt osiem tysięcy złotych 00/100 gr).
Cena wywoławcza wynosi 75% (siedemdziesiąt pięć procent) wartości nieruchomości
to jest 148.500,00 zł (słownie: sto czterdzieści osiem tysięcy pięćset złotych
00/100 gr).
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć wadium w wysokości 1/10 wartości
oszacowania nieruchomości to jest 19.800,00 zł (słownie: dziewiętnaście tysięcy osiemset
złotych 00/100 gr).
Wadium winno być złożone w gotówce lub albo w postaci potwierdzonego czeku
wystawionego na Naczelnika Urzędu Skarbowego Poznań – Jeżyce najpóźniej do momentu
rozpoczęcia licytacji. Wadium można również wpłacić na rachunek bankowy Urzędu
Skarbowego Poznań-Jeżyce prowadzony w Narodowym Banku Polskim O/Poznań nr 06 1010
1469 0026 2613 9120 0000. Wadium uznaje się za złożone, jeżeli wpłata wadium zostanie
uznana na rachunku organu egzekucyjnego najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, w którym
ma odbyć się licytacja publiczna. W opisie przelewu należy wskazać „wadium – egzekucja z
nieruchomości Tarnowo Podgórne 3021-SEE.711.2215.2022”
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie