Budzyń, wielkopolskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I publiczne przetargi ustne
ograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości niezabudowanych.
Przedmiotem przetargów są:
1. Działka o numerze ewid. 1726/1 o powierzchni 0,0060 ha położona w rejonie Os. Piaski
w Budzyniu. Nieruchomość stanowi własność Gminy Budzyń i zapisana jest w księdze
wieczystej Nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej przez Sąd Rejonowy V Wydział Ksiąg
Wieczystych w Wągrowcu.
Cena wywoławcza nieruchomości: działki nr 1726/1 wynosi 5.900,00 złotych
(słownie: pięć tysięcy dziewięćset złotych 00/100 )
Wadium - 590,00 złotych
(słownie: pięćset dziewięćdziesiąt złotych 00/100 )
Sprzedaż nieruchomości jest zwolniona z podatku VAT.
Przetarg odbędzie się w dniu 12 stycznia 2023 r. o godz. 9
00 w Urzędzie Miasta i Gminy
Budzyń przy uł. Przemysłowej nr 16A, sala kolumnowa nr 021 (parter).
Warunkiem przystąpienia do w/w przetargów jest wpłata wadium w pieniądzu w wysokości
określonej na daną nieruchomość na konto Gminy Budzyń Nr 26 8945 0002 2600 0101
2000 0070 Bank Spółdzielczy Chodzież Oddział Budzyń najpóźniej do dnia 04 stycznia
2023 r. z dopiskiem „przetarg na działkę nr Budzyń".
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie