Wróć do listy

Wyszkowo, warmińsko-mazurskie

9 640 zł
709 zł/m2
Mieszkanie 13,60 m2 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 9 640 zł
Miasto Wyszkowo
Powierzchnia 13,60 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica 7
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 1 900 zł
Numer oferty 23420X54849643
Termin wpłaty wadium 14-02-2019 Co to znaczy?

Opis

KRAJOWY OŚRODEK WSPARCIA ROLNICTWA
ODDZIAŁ TERENOWY W OLSZTYNIE

OGŁASZA KOLEJNY (2) PRZETARG USTNY (LICYTACYJNY) NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ
nieruchomości lokalowej nr 7/2 o pow. 13,60 m2 położonej w miejscowości Wyszkowo, wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa, pochodzącej z byłego PGR Zagaje, wraz z udziałem 136/2572 w działce nr 72/1 oraz z udziałem 161/1047 w działce nr 72/2 o łącznej powierzchni 0,0229 ha położonej w obrębie Wyszkowo na terenie gminy Lelkowo, powiat braniewski,
woj. warmińsko – mazurskie.
Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zabudowana określona w wykazie podanym do publicznej wiadomości w sposób zwyczajowo przyjęty w dniu 18.10.2018 roku pismem z dnia 08.10.2018 roku, znak: OLS.WKUR.SZEL.4240.88.2018.MC.4
Przetarg odbędzie się w dniu 19 lutego 2019 roku, o godz. 12:00 w siedzibie OT Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie
Sekcja Zamiejscowa w Elblągu, ul. Nowodworska 10B

Cena wywoławcza nieruchomości wynosi - 9.640,00 zł (słownie: dziewięć tysięcy sześćset czterdzieści złotych)
W cenie uwzględniono koszty przygotowania nieruchomości do sprzedaży.
Wadium wynosi – 1.900,00 zł
Minimalne postąpienie wynosi – 100,00 zł

Opis nieruchomości: