Wróć do listy

Winnica, mazowieckie

292 000 zł
2 923 zł/m2
Dom 99,90 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 292 000 zł
Miasto Winnica
Powierzchnia 99,90 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Szkolna 22
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 29 200 zł
Numer oferty 232876X545395595
Termin wpłaty wadium 21-12-2022 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości xx , sprzeda prawo własności do nieruchomości gruntowej zabudowanej stanowiącej działkę ewidencyjną numer 269/1 o powierzchni 3 100 m2 z obrębu Winnica, położonej przy ul. Szkolna 22 w miejscowości Winnica, gmina Winnica, powiat pułtuski, województwo mazowieckie. Na przedmiotowej działce znajduje się budynek mieszkalny jednorodzinny, jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony w zabudowie wolnostojącej o powierzchni zabudowy 96,00 m2, powierzchni użytkowej 99,9 m2. Budynek wybudowany w technologii murowanej, zgłoszony do użytkowania w 2013 r.
Dla przedmiotowej nieruchomości prowadzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X przez Sąd Rejonowy w Pułtusku, IV Wydział Ksiąg Wieczystych – OS1U.

1. Cena wywoławcza: 292 000,00 zł. (dwieście dziewięćdziesiąt dwa tysiące złotych).
2. Oferty należy składać do dnia 21 grudnia 2022 r. do godz. 14.00, na adres: syndyk masy upadłości Anny Strauch - Alfreda Falak, ul. Warzelnicza 7 lok. 23; 03-255 Warszawa.
3. Oferta wraz z wymaganymi dokumentami winna być umieszczona w zamkniętej kopercie, a ta koperta umieszczona w zamkniętej drugiej kopercie o większym formacie. Każda z kopert winna być zaadresowana do: „Syndyka masy upadłości Anny Strauch, koniecznie z podaniem sygnatury akt „VIII GUp 520/21” oraz wyraźnym dopiskiem „NIE OTWIERAĆ – OFERTA PRZETARGOWA NA ZAKUP PRAWA WŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ZABUDOWANEJ - WINNICA” i zawierać dokładne oznaczenie składającego ofertę, tj. imię i nazwisko (firmę) oraz miejsce zamieszkania (siedzibę).