Spore, zachodniopomorskie
Szczegóły
Opis
Ogłasza
drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej oznaczonej numerem działki 525/4 o powierzchni
0,1569 ha, wraz z udziałem do 1/5 części w działce 525/1 o powierzchni 0,1253 ha, wpisanej do Księgi Wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X, położonej
w obrębie Spore, stanowiącej własność Gminy Szczecinek.
W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek działka nr 525/4 oznaczona jest symbolem "UT-2 - tereny
zabudowy usług turystyki o maksymalnym w.i.z. 0,5" natomiast działka 525/1 oznaczona jest symbolem "UT-2 - tereny zabudowy usług
turystyki o maksymalnym w.i.z. 0,5" oraz KL-2 - drogi publiczne klasy drogi lokalnej o szer. 14 m. dla odcinków nowoprojektowanych lub
modernizowanych. Działki położone są w obszarze chronionego krajobrazu "Jeziora Szczecineckie".
Spore
525/4 wraz z
udziałem do
1/5 części
działki 525/1
Przetarg odbędzie się w dniu 28.12.2022 r. (środa) o godzinie 11:00 w siedzibie Urzędu Gminy Szczecinek przy ul. Pilskiej 3 w sali
konferencyjnej - II piętro budynku.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w odpowiedniej kwocie ze wskazaniem, której nieruchomości dotyczy,
najpóźniej do dnia 22.12.2022 r. na rachunek bankowy Gminy Szczecinek prowadzony przez Bank Spółdzielczy w Jastrowiu Oddział
w Szczecinku nr 26 8935 0009 1344 9079 2000. Za datę wniesienia wadium uważa się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek Gminy
Szczecinek, nie później niż do dnia 22.12.2022 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie