Kołdowo, pomorskie
Szczegóły
Opis
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej, ujawnionej w KW XXXX/XXXXXXXX/X, położonej w obrębie geodezyjnym KOŁDOWO, oznaczonej numerem działki:
Nr działki
1.
597/4
Wyżej wymieniona działka jest niezabudowana, z dostępem do uzbrojenia, posiada decyzję o warunkach zabudowy pod inwestycję polegającą na zabudowie mieszkaniowo-usługowej budynek mieszkalny parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony oraz budynek gospodarczo-garażowy. Podane ceny są wartościami netto do których zostanie doliczony podatek VAT.
Ogłasza się pierwszy ustny nieograniczony przetarg na dzień 16 grudnia 2022 r. godz. 09:00
Przetarg odbędzie się w siedzibie Urzędu Gminy Człuchów ul. Szczecińska 33 /sala posiedzeń, I-sze piętro/.
1. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny
wywoławczej oraz okazanie komisji przed przetargiem dowodu wniesienia wadium. Wadium_przelewem do dnia 13 grudnia 2022 roku na konto Nr 10 9326 0006 0000 0589 2000 0010 B.S. Człuchów. Wpłata winna być dokonana odpowiednio wcześniej tak, aby w dniu 13 grudnia 2022 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie