Wróć do listy

Osiek Nad Notecią, wielkopolskie

418 667 zł
418 667 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 418 667 zł
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo wielkopolskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 62 800 zł
Numer oferty 231760X542781923
Termin wpłaty wadium 06-12-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Chodzieży Paweł Orłowski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 07-12-2022 o godz. 12:00 w budynku Sądu Rejonowego w Chodzieży z siedzibą przy Krasińskiego 10, 64-800 Chodzież, pokój sala nr 10, odbędzie się druga licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest xx położonej przy , 89-333 Osiek nad Notecią , dla której Sąd Rejonowy w Chodzieży V Zamiejscowy Wydział Ksiąg Wieczystych z s. w Wyrzysku (adres: ul. ul. Bydgoska 27, Wyrzysk, 89-300 Wyrzysk) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Przedmiotowa nieruchomość składa się z działek gruntu nr 1380, 90/11, 90/9, 1378, 1503, 1505, 87/3, 1357/4, 87/5, 86/14, 1375, 1504/1o łącznej powierzchni 8 670 m2. Działki nr 1380, 90/11, 90/9, 1378, 1503, 87/3, 1357/4, 87/5, 86/14, oraz 1375 zabudowane są budynkami produkcyjno-usługowymi stanowiącymi zwarty kompleks. W przeszłości obiekty służyły działalności związanej z przetwórstwem mięsa, z zapleczem magazynowym oraz biurowo-socjalnym, kotłownią i oczyszczalnią ścieków. Działki nr 1504/1 oraz 1505 nie są zabudowane.

Suma oszacowania wynosi 628 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 418 666,67 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 62 800,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP O/WĄGROWIEC 11 1020 3903 0000 1602 0027 8838.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

Historyczne ceny