Wróć do listy

Malbork, pomorskie

389 823 zł
3 378 zł/m2
Mieszkanie 115,40 m2 4 pokoje 1 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-48%
Zakończona
-48%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 389 823 zł
Miasto Malbork
Powierzchnia 115,40 m2
Województwo pomorskie
Ulica Orzeszkowej 19
Liczba pokoi 4
Piętro 1
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 40 000 zł
Numer oferty 231605X542418913
Termin wpłaty wadium 05-01-2023 Co to znaczy?

Opis

BURMISTRZ MIASTA MALBORKA
ogłasza w dniu 09 stycznia 2023 r. o godz. 10.30 drugi ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości lokalowej, stanowiącej własność Miasta Malborka


1. Opis nieruchomości
Przedmiotem przetargu jest nieruchomość lokalowa położona w budynku
przy ul. Orzeszkowej 19/4, KW XXXX/XXXXXXXX/X. Budynek, w którym znajduje się
nieruchomość lokalowa został wybudowany w 1910 r. Jest to budynek mieszkalny
wielorodzinny, 1-klatkowy, pierzejowy, podpiwniczony, czterokondygnacyjny, murowany.


Lokal mieszkalny nr 4 usytuowany jest na I piętrze budynku, składa się z 4 pokoi, kuchni,
komórki, łazienki z w.c., i 2 przedpokoi. Lokal jest pustostanem.

Warunki nabycia nieruchomości
a) wadium w kwocie 40 000 zł (czterdzieści tysięcy złotych) płatne najpóźniej
do 05 stycznia 2023 r. przelewem na konto depozytowe Miasta Malborka prowadzone
w PKO BP SA Nr 60 1020 1811 0000 0402 0339 9631. Za datę zapłaty uznaje się datę
zaksięgowania środków na koncie Miasta Malborka

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.