Wróć do listy

Poświątno, wielkopolskie

165 000 zł
Działka 2.28 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 165 000 zł
Miasto Poświątno
Powierzchnia 2.28 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 22 000 zł
Numer oferty 231124X541292411
Termin wpłaty wadium 18-01-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Środzie Wielkopolskiej Agnieszka, Rita Herda na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 19-01-2023 o godz. 12:00 w budynku Sądu Rejonowego w Środzie Wielkopolskiej z siedzibą przy Stary Rynek 6, 63-000 Środa Wlkp., pokój sala nr 3, odbędzie się pierwsza licytacja

nieruchomości, której właścicielem jest Grunty rolne niezabudowane o łącznej powierzchni 2,2800 HA położonej przy ,Poświątno, 63-012 Dominowo , dla której (adres: ul. , Poświątno, 63-012 Dominowo) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
.Pierwsza licytacja nieruchomości stanowiącej działkę nr 5/4 która stanowi grunty rolne niezabudowane o łącznej powierzchni 2,2800 HA

Suma oszacowania wynosi 220 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 165 000,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 22 000,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Santander Bank Polska 1Oddział w Środzie Wlkp 95 10901418 0000 0001 4779 5452.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:30 do godz. 15:30. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Stary Rynek 6, Środa Wlkp., 63-000 Środa Wlkp..

Historyczne ceny