Wróć do listy

Mietniów, małopolskie

315 879 zł
Działka 0 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 315 879 zł
Miasto Mietniów
Powierzchnia 0 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 42 117 zł
Numer oferty 230726X540360295
Termin wpłaty wadium 14-12-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieliczce Kamil Tytoń Kancelaria Komornicza nr VI w Skawinie Kamil Tytoń na podstawie art. 867 k.p.c. w zw. z art. 1013[6] §1 k.p.c. w zw. z art. 879[1-11] k.p.c. ogłasza, że: od dnia 15.12.2022r. od godz. 10:00 do dnia 22.12.2022r. do godz. 14:00, za pośrednictwem systemu teleinformatycznego dostępnego na portalu https://e-licytacje.komornik.pl/ odbędzie się


P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

należących do dłużnika xx w Krakowie, nieruchomości położonych w miejscowości Mietniów (gm. wieliczka, pow. wielicki, woj. małopolskie) opisanych jako:

działki nr 224/14, 224/15 (łączne KW XXXX/XXXXXXXX/X) oraz udział 2/12 w działce o nr 224/7 (KW XXXX/XXXXXXXX/X). Nieruchomości stanowią całość gospodarczą i działki są licytowane łącznie.

a) działka nr 224/14 ma pow. 677 mkw, jest niezabudowana oraz nieogrodzona. Ma kształt wydłużonego prostokąta, posiada dostęp do drogi publicznej poprzez działkę nr 224/7. Działka jest nieuzbrojona w jej otoczeniu znajdują się sieci wodociągowa oraz gazociągowa.
b) działka nr224/15 ma pow. 2484 mkw, jest niezabudowana oraz nieogrodzona, o kształcie prostokąta. Nachylona jest w kierunku południowym, w części porośnięta drzewami oraz krzewami. Posiada dostęp do drogi publicznej poprzez działkę nr 224/14 i nr 224/7. Działka jest nieuzbrojona w jej otoczeniu znajduje się sieć wodociągowa.
c) udział 2/12 w działce o nr 224/7 (pow. całej działki to 1100 mkw, pow. udziału 183,33 m2) jest niezabudowana oraz nieogrodzona, o kształcie wydłużonego prostokąta. Stanowi ona utwardzoną drogę dojazdową (m.in. do działek 224/14 i 224/15). Nieruchomość posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej. W jej otoczeniu znajdują się sieci: wodociągowa, energetyczna, gazociągowa oraz kanalizacyjna.

Łączna cena oszacowania w/w nieruchomości wynosi: 421.172,50 zł. brutto*

Cena wywołania wynosi 315.879,37 zł. brutto* (3/4 ceny oszacowania)
*nabywca otrzymuje fakturę VAT (23%)

Przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania (brutto) nieruchomości tj. kwotę 42.117,25-zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg na rachunek bankowy komornika w banku Santander Bank Polska S.A. o numerze: 68 1090 1665 0000 0001 4286 8447 podając na dowodzie wpłaty sygn. akt sprawy: "rękojmia KM 220/22" oraz dane wpłacającego. Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika. Obecnie brak jest funkcjonalności uiszczenia rękojmi za pośrednictwem systemu teleinformatycznego.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.