Wróć do listy

Podłęże, małopolskie

145 875 zł
145 875 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 145 875 zł
Miasto Podłęże
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo małopolskie
Ulica 142
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 19 450 zł
Numer oferty 230657X540198697
Termin wpłaty wadium 03-01-2023 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wieliczce Sławomir Szynalik Kancelaria Komornicza nr V w Wieliczce zawiadamia na podstawie art. 953 kpc w związku z art. 955 kpc, że w dniu 4 stycznia 2023r. o godz 12.00 w sali nr 32 Sądu Rejonowego w Wieliczce ul. Janińska 25 odbędzie się:

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A
nieruchomości w postaci:
udział (nr 1) wynoszący 1/2 części nieruchomości - działka nr 694/2
położonej w Podłęże stanowiącej własność dłużnika:
xx
posiadająca założoną księgę wieczystą w VII Zamiejscowym Wydziale Ksiąg Wieczystych w Niepołomicach Sądu Rejonowego w Wieliczce nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Udział w nieruchomość oszacowany jest na kwotę: 194.500,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi: 3/4 wartości oszacowania tj. kwotę: 145.875,00 zł