Wróć do listy

Szczecin, zachodniopomorskie

190 875 zł
3 199 zł/m2
Mieszkanie 59,66 m2 Kawalerka 3 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
-68%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 190 875 zł
Miasto Szczecin
Powierzchnia 59,66 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Duńska 94
Liczba pokoi 1
Piętro 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 25 450 zł
Numer oferty 2302X5391287
Termin wpłaty wadium 12-03-2018 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie Roman Walkowiak na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu

13 marca 2018 r. o godz. 11:00

w budynku Sądu Rejonowego Szczecin - Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie mającego siedzibę przy Placu Żołnierza Polskiego 16, w sali nr 136, odbędzie się pierwsza licytacja, będącego własnością dłużnika xxx , położonego:

Szczecin, ul. Duńska 94/14,

w lewobrzeżnej dzielnicy Warszewo, dla którego Sąd Rejonowy Szczecin - Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X wraz z udziałem20/10000 we wspólnej części budynku i w działce gruntu objętych księgą wieczystą KW XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi254.500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa3/4 sumy oszacowania i wynosi 190.875,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest25.450,00 zł.Rękojmia powinna być złożona w gotówce w kancelarii lub na konto Komornika: Bank Zachodni WBK SA 2 O. w Szczecinie 63 1090 2806 0000 0001 0470 9872. Rękojmię należy złożyć najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.