Wróć do listy

Kobiernice, śląskie

38 125 zł
Działka 0.23 ha Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 38 125 zł
Miasto Kobiernice
Powierzchnia 0.23 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 0
Ulica Wierzbowa
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 3 812 zł
Numer oferty 229897X538418777
Termin wpłaty wadium 08-12-2022 Co to znaczy?

Opis

Przedmiot sprzedaży:

Udział 5/8 w prawie własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej składającej się z działki ewidencyjnej o numerze 1562/20, powierzchni 0,2300 HA, położonej w Kobiernicach w pobliżu ulicy Wierzbowej, w gminie Porąbka, w powiecie bielskim, która stanowi w całości składnik masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, dla której Sąd Rejonowy w Bielsku – Białej, Wydział VI Gospodarczy prowadzi postępowanie upadłościowe pod sygnaturą BB1B/GU/24/2022, BB1B/GUp-s/13/2022.

2. Wartość rynkowa przedmiotu sprzedaży wynosi 76 250 zł, słownie: siedemdziesiąt sześć tysięcy dwieście pięćdziesiąt złotych zero groszy.

3. Cena minimalna wynosi 38 125 zł

4. Sprzedaż jest objęta podatkiem od czynności cywilno-prawnych, jest to sprzedaż z majątku osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej.

5. Wszystkie koszty notarialne, opłaty związane z aktem notarialnym oraz podatki ponosi Kupujący.

6. Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest uznanie rachunku masy upadłości pełną sumą wadium w wysokości 3 812 zł, słownie: trzy tysiące osiemset dwanaście złotych, do dnia 8 grudnia 2022 r czyli na dzień przed otwarciem kopert..

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.