Szprotawa, lubuskie
Szczegóły
Opis
OGŁASZA I PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI
STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY SZPROTAWA
Położenie nieruchomości – Szprotawa obręb 2,
2. Numer i powierzchnia działek – 60 i 58/11 o łącznej pow. 0.2049 ha,
3. Księga wieczysta nr – XXXX/XXXXXXXX/X i XXXX/XXXXXXXX/X,
4. Cena wywoławcza – 168.000,00 zł,
5. Wadium – 30.000,00 zł,
6. Rodzaj zbycia – sprzedaż,
7. Data i miejsce przetargu – 15 grudnia 2022 r. o godzinie 10
00 w Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego w
Szprotawie, ul. Rynek 45 – parter boczne wejście,
8. Przeznaczenie nieruchomości - działka 60 - W oparciu o zmianę „Studium uwarunkowań i kierunków
zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Szprotawa”, uchwalonej przez Radę Miejską w Szprotawie
w dniu 13 września 2013 r., uchwałą nr XLIV/327/2013, przedmiotowa działka znajduje się w obszarze o
dominującej przemysłowej. Działka 58/11 - W oparciu o zmianę „Studium uwarunkowań i kierunków
zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Szprotawa”, uchwalonej przez Radę Miejską w Szprotawie
w dniu 13 września 2013 r., uchwałą nr XLIV/327/2013, przedmiotowa działka przeznaczona jest pod rozwój
lub do przekształcenia na funkcje przemysłowe. Działki niezabudowane.
Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na konto Urzędu Miejskiego w Szprotawie PKO
BP Oddział w Szprotawie 14 1020 5402 0000 0002 0268 0403. Wadium należy wpłacić w takim terminie, aby
najpóźniej w dniu 9 grudnia 2022 roku znajdowało się na koncie Urzędu Miejskiego w Szprotawie.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie