Wróć do listy

Kierwiny, warmińsko-mazurskie

7 125 zł
7 125 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 7 125 zł
Miasto Kierwiny
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 950 zł
Numer oferty 229541X537585025
Termin wpłaty wadium 12-12-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lidzbarku Warminskim Michał Kędzierski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 13-12-2022 o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim z siedzibą przy Bartoszycka 4a, 11-100 Lidzbark Warmiński, pokój 110, , odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: xx położonej w pod adresem Kierwiny , 11-106 Kiwity, dla której SĄD REJONOWY LIDZBARK WARMIŃSKI IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Licytacja udziału w wysokości 1/2 w nieruchomości rolnej o powierzchni 0,0300 ha, składającej się z działki nr 90/3 obręb Kierwiny, położonej w Kierwinach, gmina Kiwity, powiat lidzbarski, województwo warmińsko-mazurskie, zabudowanej na powierzchni 165 m2 budynkiem gospodarczym. Udział w wysokości 1/2 stanowi własność dłużnika xx i posiada założoną księgę wieczystą w IV Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Suma oszacowania wynosi 9 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 7 125,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 950,00 zł. Rękojmia powinna być złożona najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank Millennium S.A. 81116022020000000080281396.