Ostrowy Baranowskie, podkarpackie
Szczegóły
Opis
ogłasza na dzień 14 grudnia 2022 roku I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż niżej wymienionej nieruchomości
1) godz. 900 nieruchomość w Ostrowach Baranowskich numer 582/2, o pow. 0,0800 ha, cena wywoławcza 10 900 zł, wadium 1 100 zł.
Gmina nie posiada opracowanego planu zagospodarowania przestrzennego dla tej nieruchomości w/g Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy teren położony jest w obszarze potencjalnego rozwoju rolnictwa i usług turystycznych. Nieruchomość niezabudowana. Częściowe zakrzaczenia nie powodujące ograniczeń w użytkowaniu. Zgodnie z zapisem RG działka oznaczona jako droga wewnętrzna.
Wadium w wyznaczonej wysokości należy wpłacić do dnia 9 grudnia 2022 r. na rachunek Urzędu 08 9180 1021 2002 1000 7748 0010 w Banku Spółdzielczym Oddział Cmolas, decyduje data wpływu na rachunek Urzędu w BS Cmolas. Cena podana jest w wartościach brutto. Postąpienie będzie wynosić minimum 1% ceny wywoławczej Szczegółowe informacje dot. w/w nieruchomości i warunków udziału w przetargu można uzyskać w Urzędzie Gminy pok. 17 tel. 17 2837702 w 32.
Przetarg odbędzie się w dniu 14 grudnia 2022 roku w Urzędzie Gminy w Cmolasie pok. 24.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie