Wróć do listy

Ozorów, mazowieckie

14 150 zł
Działka 0.56 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 14 150 zł
Miasto Ozorów
Powierzchnia 0.56 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 2 830 zł
Numer oferty 228874X536022911
Termin wpłaty wadium 06-12-2022 Co to znaczy?

Opis

953 kpc i 983 kpc w zw. z art. 10136 § 1 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 07-12-2022 r. o godz. 12:00
w kancelarii komornika pod adresem: Siedlce, ul. Czerwonego Krzyża 21 lok. 86 (wejście od ul. Asłanowicza) odbędzie się

DRUGA LICYTACJA
- nieruchomość gruntowa leśna składająca się z działki nr 485 o powierzchni 0,5600 ha, położona w miejscowości Ozorów, gmina Skórzec, dla której Sąd Rejonowy w Siedlcach VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X stanowiącej własność dłużnika xx

Suma oszacowania w/w nieruchomości wynosi: 28 300,00 zł
Cena wywołania jest równa 1/2 sumy oszacowania i wynosi: 14 150,00 zł
Wysokość rękojmi wynosi 1/10 ceny oszacowania i wynosi: 2 830,00 zł

Przystępujący do przetargu jest obowiązany złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg. Rękojmię można wpłacić gotówką w kancelarii komornika lub na rachunek bankowy komornika:
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA I O. Centrum w Siedlcach 81 10204476 0000 8902 0016 8732
Rękojmię złożoną przez licytanta, któremu udzielono przybicia zatrzymuje się, pozostałym licytantom rękojmię zwraca się niezwłocznie. Jeżeli nabywca nie wykonał w terminie warunków licytacji co do zapłaty ceny traci rękojmię, a skutki przybicia wygasają. Z utraconej rękojmi pokrywa się koszty egzekucji związanej ze sprzedażą, a reszta wchodzi w skład sumy uzyskanej w egzekucji albo jeżeli egzekucja została umorzona jest przelewana na dochód Skarbu Państwa (art. 867 1 kpc w zw. z art. 10136 § 1 kpc).

Historyczne ceny