Namysłów, opolskie
Szczegóły
Opis
I publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż
Nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność Gminy Namysłów, położonych w Namysłowie, przy ul. Oleśnickiej k. m. 3, obejmujących jeden kompleks gruntu niezabudowanego składający się z działek:
nr 825/8, nr 825/7, nr 12/33 o łącznej pow.3,8962 ha, cena wywoławcza 3 116 960,00 zł. Podana cena jest ceną brutto. Działki będące przedmiotem sprzedaży zapisane są w księgach wieczystych nr XXXX/XXXXXXXX/X - dla dz. nr 825/8, nr 825/7 oraz nr XXXX/XXXXXXXX/X – dla dz. nr 12/33, prowadzonych przez Sąd Rejonowy w Kluczborku Wydział IV Ksiąg Wieczystych. Działki bez obciążeń i zobowiązań.
Oferowane nieruchomości stanowią teren niezabudowany, położone na peryferiach Namysłowa, przy trasie drogowej Namysłów-Wilków-Oleśnica, w otoczeniu terenów przemysłowych. Przez działki przebiegają: sieć kanalizacyjna, wodociągowa, energetyczna, światłowód oraz w niedalekiej odległości znajduje się sieć gazowa. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczone są:
825/8 i 12/33 teren zabudowy usługowo produkcyjnej, na której dopuszcza się lokalizację obiektów handlowych o powierzchni sprzedaży powyżej 2000 m2, hurtownie, bazy, giełdy towarowe, stacje paliw, stacje obsługi pojazdów;
825/7 teren infrastruktury technicznej – elektroenergetyka.
Kształt działek nieregularny.
Przetarg odbędzie się w dniu 12 stycznia 2023 r. w Urzędzie Miejskim w Namysłowie, ul. Stanisława Dubois 3, budynek A, pokój nr 9c (mała sala narad) godz. 10:00.
Warunkiem wzięcia udziału w przetargu jest wpłata wadium w pieniądzu, w wysokości 10% ceny wywoławczej podanej w ogłoszeniu do dnia 05 stycznia 2023 r. Wadium należy wpłacić na rachunek Urzędu Miejskiego w Namysłowie nr 78 8890 0001 0000 1124 2000 0005 w Banku Spółdzielczym w Namysłowie. W tytule wpłaty prosimy podać: „Wadium w przetargu na sprzedaż - działka nr ……., Namysłów”. Za dzień wpłaty wadium przyjmuje się dzień wpływu wadium na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Namysłowie
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie