Wróć do listy

Lubieniec, kujawsko-pomorskie

675 000 zł
783 zł/m2
Obiekt 861,70 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 675 000 zł
Miasto Lubieniec
Powierzchnia 861,70 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 22695X53151693
Termin wpłaty wadium 28-02-2019 Co to znaczy?

Opis

"Syndyk Masy Upadłości Sylwestra Kowalskiego, prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą Grill Pol w Chełmie ( sygn. akt. IX GUp 82/17) , ogłasza sprzedaż z wolnej reki, w drodze wyboru najkorzystniejszej oferty prawa własności:
1. nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę Nr 194, o łącznej powierzchni 2,77 ha położonej w miejscowości Lubieniec, gmina Mełgiew zabudowana budynkiem o łącznej powierzchni 861,70 m2, w tym budynki o charakterze produkcyjno - magazynowym z segmentowym układem chłodni, budynek gospodarczy oraz budynek o charakterze socjalno - biurowym, posadowione na części budowlanej o powierzchni 5000 m2. - nr KW XXXX/XXXXXXXX/X za cenę nie niższą niż 675 000,00 zł netto.

Powyższe nieruchomości i ruchomości oferowane są do sprzedaży oddzielnie
Pisemne oferty należy kierować w zapieczętowanej nieprzezroczystej kopercie o formacie nie mniejszym niż A4 , umieszczonej w drugiej nieprzezroczystej kopercie , z adnotacją którego punku majątku dotyczą :
"Oferta przetargowa na zakup .......... Grill Pol Sylwester Kowalski w upadłości
- NIE OTWIERAĆ"
pod adresem Biuro Syndyka Ul. Metalurgiczna 9 B, 20-234 Lublin, w terminie do dnia 28 lutego 2019 r. roku godzina 13.30 (liczy się data wpływu oferty do Sekretariatu). Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem 798 791 056 lub w biurze syndyka w dni powszednie w godzinach 8:00 - 14.00."