Wróć do listy

Kowalewo Pomorskie, kujawsko-pomorskie

139 200 zł
3 033 zł/m2
Mieszkanie 45,89 m2 2 pokoje 3 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-43%
Zakończona
-43%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 139 200 zł
Powierzchnia 45,89 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Fosa Jagiellońska 10
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 18 560 zł
Numer oferty 226483X530423189
Termin wpłaty wadium 17-11-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Golubiu-Dobrzyniu

Jolanta Murawska

Kancelaria Komornicza, ul. Rynek 17, Golub Dobrzyń, 87-400 Golub-Dobrzyń

tel. 56 683 28 02 / fax. 56 683 28 02

www.komornikmurawska.pl

Sygnatura: Km 876/19

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Golubiu-Dobrzyniu Jolanta Murawska na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 18-11-2022 o godz. 11:00 w budynku Sądu Rejonowego w Golubiu-Dobrzyniu z siedzibą przy Kościelna 23 i 25, 87-400 Golub Dobrzyń, odbędzie się pierwsza licytacja lokalu mieszkalnego należącego do dłużnika: xxi, położonego przy Fosa Jagiellońska 10/19, 87-410 Kowalewo, dla którego Sąd Rejonowy w Golubiu-Dobrzyniu IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Przedmiot licytacji: Mieszkanie M-2 o pow. 45,89 m2 z piwnicą 1,59m2
Opis nieruchomości:
Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z WC o łącznej powierzchni 45,89 m2. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 1,59 m2. Z własnością lokalu związany jest udział w wysokości 4748/108255 w nieruchomości wspólnej.

Suma oszacowania wynosi 185 600,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 139 200,00 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 18 560,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: PKO BP 84 1020 5024 0000 1002 0010 0743.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 15:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.