Sztutowo, pomorskie
Szczegóły
Opis
pierwszy ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Sztutowie, Gmina Sztutowo
numer działki 77/20
Przetarg odbędzie się w siedzibie Urzędu Gminy w Sztutowie
ul. Gdańska 55 w pok. Nr 1 w dniu 1 grudnia 2022 r. o godz. 1000
Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego wsi Sztutowo działka nr 77/20 obręb Sztutowo, określona jest symbolem A-4 MN. Teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową o niskiej intensywność. Dopuszcza się prowadzenie działalności gospodarczej w granicy swojej działki, polegającej na obsłudze turystyki (wynajem pokoi dla letników, handel i gastronomię). Obowiązuje ograniczenie uciążliwości.
Nieruchomość została przeznaczona do sprzedaży w drodze Uchwałą nr XXXVI/384/2022 Rady Gminy Sztutowo z dnia 17 lutego 2022 r.
Opis nieruchomości: Działka gruntowa niezabudowana, nr 77/20 położona w Sztutowie przy ul. Wąska, pow. 0,0648 ha; oznaczenie klas gruntów: ŁIII 0,0608 ha, W-ŁIII 0,0040 ha
Nieruchomość stanowiąca przedmiot przetargu jest własnością Gminy Sztutowo, nie jest obciążona ograniczonymi prawami rzeczowymi i nie ma przeszkód prawnych
w rozporządzaniu nią. Przez przedmiotowa nieruchomość przebiega sieć kanalizacyjna i wodociągowa. Przebieg sieci uwidoczniony na mapie z uzbrojeniem.
Wadium należy wpłacać przelewem na konto Nr 02 8308 0001 0000 0101 2000 0040 Bank Spółdzielczy w Stegnie w takim terminie, aby najpóźniej w dniu 25 listopada 2022 r. wymagana kwota znajdowała się na koncie Urzędu Gminy.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie