Wróć do listy

Luzina, pomorskie

289 212 zł
904 zł/m2
Dom 320,00 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 289 212 zł
Miasto Luzina
Powierzchnia 320,00 m2
Województwo pomorskie
Ulica Sobieskiego 10
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 28 921 zł
Numer oferty 225106X527198255
Termin wpłaty wadium 20-11-2022 Co to znaczy?

Opis

Monitor 206/2022, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 54469

Syndyk masy upadłości xx informuje o sprzedaży z wolnej ręki prawa własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej przy ul. Sobieskiego 10 w Luzinie, powiecie wejherowskim, stanowiącej dz. ew. nr 992/6. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym z warsztatem usługowym o powierzchni użytkowej około 320 m2
.
1. Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej przy ul. Sobieskiego 10 w Luzinie, powiecie wejherowskim, stanowiącej dz. ew. nr 992/6. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem
mieszkalnym z warsztatem usługowym o powierzchni użytkowej około 320 m2 Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Wejherowie prowadzi Księgę Wieczystą nr GD1/W/00024702/2.
2. Cena wywoławcza przedmiotu określonego w pkt. 1 wynosi 289.212 zł.
3. Oferty pisemnie należy przesyłać na adres kancelarii syndyka, ul. Matejki 7/2, 75-540 Koszalin, lub za pośrednictwem poczty e-mail: [email protected] w terminie do 20.11.2022 r.

Historyczne ceny