Wróć do listy

Tomisławice, wielkopolskie

173 850 zł
Działka 4.89 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 173 850 zł
Miasto Tomisławice
Powierzchnia 4.89 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 23 180 zł
Numer oferty 224023X524661869
Termin wpłaty wadium 03-11-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kole na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 04-11-2022 o godz. 09:45 w budynku Sądu Rejonowego w Kole z siedzibą przy Włocławska 4, 62-600 Koło, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości położonej przy , Tomisławice, 62-619 Wierzbinek , dla której prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
nieruchomość oznaczona w ewidencji gruntów i budynków Starostwa Powiatowego w Koninie numerami: 176/1, 176/2, 177, 178, 179 o powierzchni 4,89 ha stanowiąca grunty orne klasy bonitacyjnej R IVa,b; RV; RVI z dojazdem do nieruchomości drogą. Suma oszacowania wynosi 231.800,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 173.850,00zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości 1/10 sumy oszacowania, to jest 23.180,00zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od godz. 10:00 do godz. 16:00 oraz przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Historyczne ceny