Złotów, wielkopolskie
Szczegóły
Opis
Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności wyodrębnionych połączonych lokali niemieszkalnych (nieruchomości lokalowe). Sprzedaż z ewentualną opcją zawarcia przez Bank umowy najmu części powierzchni – szczegóły w Materiałach Informacyjnych.
Przedmiotem sprzedaży są dwa połączone lokale niemieszkalne o łącznej powierzchni 274,93 m2 wraz z przysługującymi udziałami w nieruchomości wspólnej - łącznie 138/1000 części.
Lokale zlokalizowane są w Złotowie w centrum miasta, w budynku przy Placu Paderewskiego nr 1, w odległości około 400 m od Urzędu Miasta, w obszarze śródmiejskiej zabudowy mieszkaniowo-usługowej.
Na teren, na którym znajduje się budynek z przedmiotowymi lokalami składają się działki nr 128/4 i 129/2 o łącznej powierzchni 1.077 m2. Kształt działek w kompleksie nieregularny – zbliżony do 2 połączonych prostokątów. Konfiguracja terenu jest płaska.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie