Oświęcim, małopolskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości położonej w Oświęcimiu przy ul. Zaborskiej obejmującej działkę 233/32 o pow.0,2522ha, użytek RIVb, jedn. ewid. Oświęcim - miasto obręb Stare Stawy, stanowiącą własność Gminy Miasto Oświęcim, wpisaną w księdze wieczystej XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej w Sądzie Rejonowym w Oświęcimiu.
Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania dla terenu położonego w Oświęcimiu przy ul. Zaborskiej obejmującym działkę nr 233/32, uchwalonym uchwałą nr XLVIII/764/22 Rady Miasta Oświęcim z dnia 27 kwietnia 2022 r. (Dz. Urz. Woj. Małop. z 4 maja 2022 r. poz.3285) w jednostce strukturalnej: 1MN – tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej.
Zgodnie z rysunkiem planu miejscowego, na terenie działki znajduje się stanowisko archeologiczne lądowe nr 6 w Oświęcimiu (AZP 103-49/2), w związku z tym przed rozpoczęciem prac ziemnych konieczne jest uzyskanie decyzji Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków na badania archeologiczne.
Cena wywoławcza nieruchomości wynosi: 510.000,- zł netto (słownie: pięćset dziesięć tysięcy złotych).
Sprzedaż nieruchomości podlega opodatkowaniu podatkiem VAT na podstawie ustawy z dnia 11.03.2004r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz.931 z późn. zm.).
Przetarg odbędzie się w dniu 14 grudnia 2022 r. o godz.10.00 w siedzibie Urzędu Miasta Oświęcim, ul. Zaborska 2 sala nr 15.
Wadium w wysokości 100.000,- zł (słownie: sto tysięcy złotych) należy wpłacić do dnia 7 grudnia 2022 r. w pieniądzu przelewem na rachunek bankowy Urzędu Miasta Oświęcim nr 47 8136 0000 0031 0008 2000 0080. Za potwierdzenie wpłaty przyjmuje się datę wpływu wadium na podany rachunek.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie