Wróć do listy

Czudec, podkarpackie

3 750 zł
Działka 0 ha Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 3 750 zł
Miasto Czudec
Powierzchnia 0 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 375 zł
Numer oferty 222522X521146527
Termin wpłaty wadium 08-11-2022 Co to znaczy?

Opis

Syndyk Masy Upadłości sprzeda:

z wolnej ręki udział wielkości 1/20 w działkach ewidencyjnych nr 599/8, 599/14, 599/17, 599/18, 599/20 położonych w miejscowości Czudec, gmina Czudec powiat strzyżowski, województwo podkarpackie w obrębie 0002 Czudec, dla której Sąd Rejonowy w Strzyżowie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.

Wartość oszacowania: 3 750 zł
Cena minimalna: 375 zł
Wadium: 375 zł

Warunki złożenia oferty:

1. Złożenie pisemnej oferty w terminie do dnia 8 listopada 2022 r. do Piotr Sitko, Biuro Syndyka Masy Upadłości, Ul. Armii Krajowej 4A /106, 35-307 Rzeszów (oferta powinna wpłynąć do biura ostatniego dnia do godziny 16:00)

2. Ofertę należy złożyć w zapieczętowanej nieprzezroczystej kopercie - z dużą, widoczną adnotacją na kopercie: „NIE OTWIERAĆ - V GUp 356/21 oferta przetargowa na zakup nieruchomości”

3. Wpłacenie wadium wskazanego powyżej przy nieruchomościach na rachunek NEST BANK S.A. nr 69 1870 1045 2078 1285 1816 0001

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.