Wróć do listy

Warszawa, Białołęka

555 600 zł
6 070 zł/m2
Mieszkanie 91,53 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-57%
Zakończona
-57%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 555 600 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 91,53 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Sieczna 66c
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 70 600 zł
Numer oferty 222415X520895933
Termin wpłaty wadium 20-11-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Dominik Daniłowicz na podstawie przepisu art. 953 Kodeksu postępowania cywilnego podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 21-11-2022 r. o godz. 09:00 w budynku Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie mającego siedzibę przy ul. Terespolskiej 15A w sali nr 21, odbędzie się pierwsza licytacja

a) nieruchomości: lokalowej położonej w Warszawie przy ul. Siecznej 66c/16, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X (dalej: Nieruchomość lokalowa) oraz
b) udziału w nieruchomości gruntowej wynoszącym 1/154 (nr udziału w prawie 148), w obrębie ewidencyjnym 4-16-39, stanowiącym drogę dojazdową (drogę konieczną do Nieruchomości lokalowej), położonym: 03-290 WARSZAWA, BIAŁOŁĘKA, M. ST. WARSZAWA, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X (dalej: Nieruchomość drogowa);
- należących do dłużników: Romana Maciaszek i Ewy Maciaszek na zasadzie współwłasności majątkowej małżeńskiej.

Zgodnie z Protokołem opisu i oszacowania: Nieruchomość lokalowa o powierzchni 91,53 m 2, usytuowana jest na 3 kondygnacji nadziemnej Budynku i poddaszu. Składa się z dwóch pokoi, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz holu na 3 kondygnacji nadziemnej i dwóch sypialni, łazienki, przedpokoju oraz pralni na poddaszu. Do Nieruchomości lokalowej przylega balkon o powierzchni ok 5 m 2 usytuowany na 3 kondygnacji nadziemnej. Układ funkcjonalny Nieruchomości lokalowej- dwustronny. Stan techniczny i standard wykończenia pomieszczeń lokalu na datę sporządzenia wyceny (19.05.2022 r.), określono jako dobry w relacji do rynku. Przeznaczenie lokalu- lokal mieszkalny. Z własnością ww. lokalu związany jest udział w nieruchomości wspólnej dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X, wynoszący 9153/412374 części.
Zgodnie z Protokołem opisu i oszacowania: Nieruchomość drogowa stanowi drogę wewnętrzną zapewniającą dostęp do drogi publicznej m.in. dla nieruchomości lokalowych usytuowanych pod adresem ul. Sieczna 66C w Warszawie.
Nieruchomość lokalowa i Nieruchomość drogowa są sprzedawane łącznie jako stanowiące całość gospodarczą.
Suma oszacowania Nieruchomości lokalowej wynosi: 706 000,00 zł. Suma oszacowania Nieruchomości drogowej wynosi: 34 800,00 zł. Łącznie wartość rynkowa Nieruchomości lokalowej i gruntowej niniejszego obwieszczenia wynosi 740 800,00 zł ( słownie: siedemset czterdzieści tysięcy osiemset złotych) zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 555 600,00 zł.
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 74 080,00 zł najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.
Rękojmia powinna być złożona w gotówce w kancelarii komornika albo na rachunek bankowy komornika: BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna 87 2030 0045 1110 0000 0199 6060 w ten sposób, aby najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg środki zostały zaksięgowane na rachunku komornika, pod rygorem niedopuszczenia do udziału w przetargu.

Historyczne ceny