Cewice, pomorskie
Szczegóły
Opis
84-312 Cewice, ul. W. Witosa 16
ogłasza:
I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiących mienie Gminy Cewice:
Cewice 81/4
TERMIN I MIEJSCE PRZEPROWADZENIA PRZETAGRU
Przetargi przeprowadzone zostaną dnia 10 listopada 2022 r. w sali nr 1
Urzędu Gminy w Cewicach, ul. W. Witosa 16:
Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłacenie wadium wniesionego w pieniądzu w kwotach wskazanych w tabeli powyżej na konto depozytowe Urzędu Gminy w Cewicach,
w Zjednoczonym Banku Spółdzielczym nr konta 54 9324 1018 0022 6556 2000 0340 lub w kasie Urzędu Gminy w Cewicach pokój nr 11, najpóźniej do dnia 08.11.2022 r. Środki
pieniężne muszą zostać zaksięgowane na w/w rachunku najpóźniej w dniu 08.11.2022 r. pod rygorem uznania przez organizatora przetargu, że warunek wpłaty nie został spełniony.
W tytule przelewu należy wpisać: „I przetarg na sprzedaż działki (wskazać numer działki) oraz imię i nazwisko i adres osoby wpłacającej wadium". Dowód wniesienia wadium przez
uczestnika przetargu podlega przedłożeniu komisji przetargowej
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie