Wróć do listy

Krużlowa Wyżna, małopolskie

327 698 zł
2 048 zł/m2
Dom 160,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 327 698 zł
Powierzchnia 160,00 m2
Województwo małopolskie
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 43 693 zł
Numer oferty 221093X517799809
Termin wpłaty wadium 07-11-2022 Co to znaczy?

Opis

Kiedy i gdzie
8 listopada 2022 roku o 9:00 w budynku Urzędu Skarbowego w Nowym Sączu przy
ul. Sienkiewicza 44 w pokoju nr 505.
Przedmiot licytacji
• Nieruchomość objęta księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X
• Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz
budynkami gospodarczymi, położona w miejscowości Krużlowa Wyżna, gmina
Grybów, powiat nowosądecki, województwo małopolskie, stanowiąca działki
ewidencyjne nr 523/1, 523/2, 523/3, 523/4 o łącznej powierzchni 2,2541 ha, która
objęta jest księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X prowadzoną przez Sąd Rejonowy w
Gorlicach, V Wydział Ksiąg Wieczystych.

Cena wywołania wynosi ¾ oszacowania – 327.697,50 zł
Jak przystąpić do licytacji
• Należy złożyć wadium w wysokości 1/10 sumy oszacowania, to jest 43.693,00 zł

Historyczne ceny