Radawiec Duży, lubelskie
Szczegóły
Opis
niewydzielonego udziału wynoszącego 1/2 część w nieruchomości gruntowej /LS - lasy/ stanowiącej działkę nr 191, o pow. 0,8600ha, położonej: 21-030 Konopnica, Radawiec Duży, dla której Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X;
/nieruchomość położona bezpośrednio przy drogach gminnych/
przetarg odbędzie się w drodze elektronicznej na portalu https://e-licytacje.komornik.pl/;
przetarg rozpoczynie się w dniu 08-11-2022r. o godz. 11:00;
przetarg zakończy się w dniu 15-11-2022r. o godz. 11:00;
suma oszacowania wynosi 33.770,00zł;
cena wywołania wynosi 25.327,50zł (3/4 sumy oszacowania);
rękojmia wynosi 3.377,00zł (1/10 sumy oszacowania).
Przystępujący do przetargu (licytant) obowiązany jest złożyć rękojmię
komornikowi, który potwierdza ten fakt w systemie teleinformatycznym.
Rękojmia w kwocie: 3.377,00zł
najpóźniej w dniu 04-11-2022r.
winna znajdować się na rachunku komornika: 15 1020 3147 0000 8002 0081 0606
tytuł przelewu: "RĘKOJMIA Km 561/20" oraz imię i nazwisko licytanta.
Rękojmia winna znajdować się na rachunku komornika najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu; za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika.
Wraz z rękojmią licytant zobowiązany jest do podania w systemie teleinformatycznym danych niezbędnych do wydania postanowienia o przybiciu numeru PESEL, numeru dokumentu stwierdzającego tożsamość i oświadczenia, czy pozostaje w związku małżeńskim, a jeżeli tak, czy nieruchomość zamierza nabyć do majątku wspólnego czy osobistego, oraz do wskazania, czy licytuje we własnym imieniu czy jako pełnomocnik innej osoby, a także innych danych, jeżeli potrzeba ich podania wynika z przepisów odrębnych ustaw.
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie