Wróć do listy

Warszawa, Targówek

674 000 zł
3 679 zł/m2
Dom 183,20 m2 Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 674 000 zł
Miasto Warszawa
Powierzchnia 183,20 m2
Województwo mazowieckie
Ulica Bystra 2a
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 22068X51683259
Termin wpłaty wadium 21-01-2019 Co to znaczy?

Opis

Monitor 11/2019, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 2634.

Chwała Dariusz. Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, sygn. X GUp 377/18 Syndyk masy upadłości Dariusza Chwały w postępowaniu prowadzonym w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, sygn. X GUp 377/18, sprzeda w drodze przetargu/aukcji: Prawo własności nieruchomości gruntowej oznaczonej jako działka ewidencyjna nr 52, obręb 4-09-07 o powierzchni 391 m2 zabudowanej budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 183,2 m2, położonej w Warszawie, ul. Bystra 2A, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy- -Mokotowa w Warszawie prowadzi księgę wieczystą nr KW XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza: 674.000 zł (słownie: sześćset siedemdziesiąt cztery tysiące złotych).
Termin składania ofert: 21 stycznia 2019 r. na adres: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy ds. Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100A, 00-454, Warszawa.

Warunki przetargu i aukcji oraz operat szacunkowy dostępne są na stronie www.syndykpiotrduda.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. (22) 612-76-24