Wróć do listy

Kielce, świętokrzyskie

110 556 zł
2 409 zł/m2
Mieszkanie 45,89 m2 2 pokoje 5 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-73%
Zakończona
-73%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 110 556 zł
Miasto Kielce
Powierzchnia 45,89 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Warszawska 157
Liczba pokoi 2
Piętro 5
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 14 741 zł
Numer oferty 22016X51561475
Termin wpłaty wadium 29-01-2019 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kielcach Emilia Bartosik (tel. 41 343 27 93 / kom.533 087 631) ogłasza, że w dniu 30-01-2019r. o godz. 15:00 w budynku Sądu Rejonowego w Kielcach mającego siedzibę przy ul. Warszawska 44 w sali nr 18, odbędzie się pierwsza licytacja
nieruchomości tj. ograniczonego prawa rzeczowego w postaci spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr.16 położonego w miejscowośći 25-547 Kielce, przy ul. Warszawskiej 157/16, wpisanego w rejestrze lokali własnościowych Świętokrzyskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Lokal mieszkalny nr. 16 położony jest na V piętrze budynku wielorodzinnego nr. 157 w pierwszej klatce schodowej. Powyższa nieruchomość składa się z dwóch pokoi, łazienki, kuchni oraz przedpokoju zaś łączna powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 45,89 m².

Suma oszacowania wynosi 147.408,00zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 110 556,00zł
Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 14 740,80zł.
Rękojmia powinna być złożona na rachunek bankowy komornika, najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację (złożenie następuje w chwili wpływu środków na rachunek komornika).
Rękojmię można uiścić także na konto komornika:
Bank Polska Kasa Opieki SA O. w Kielcach al.1000-lecia PP 29124044161111001051999909

Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.

Komornik Sądowy
Emilia Bartosik

Historyczne ceny