Wróć do listy

Tarnowa Łąka, wielkopolskie

8 811 zł
Działka 0.99 ha Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 8 811 zł
Powierzchnia 0.99 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 175 zł
Numer oferty 218783X512389789
Termin wpłaty wadium 07-11-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lesznie Łukasz Rajewski na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 08-11-2022 o godz. 11:30 w budynku Sądu Rejonowego w Lesznie z siedzibą przy Dąbrowskiego 2, 64-100 Leszno, odbędzie się pierwsza licytacja:

- ułamkowej części nieruchomości, której właścicielem jest xx położonej przy , 64-130 Tarnowa Łąka (adres: ul. , Tarnowa Łąka, 64-130 Tarnowa Łąka) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Opis nieruchomości działka nr 184(udział dłużnika 1/2): Działka o powierzchni 0,9900 ha, stanowi teren użytków zielonych, posiada dostęp z drogi śródpolnej, nieutwardzonej, brak mediów, teren płaski, warunki gruntowe średnie, poziom wody gruntowej wysoki. Teren w dobrej kulturze rolnej. Działka o kształcie regularnym. Brak dołów, wzniesień utrudniających prowadzenie prac polowych. Rozłóg słaby. Zgodnie z działem III księgi wieczystej KW nr XXXX/XXXXXXXX/X nieruchomość obciążona jest służebnością osobistą na rzecz Pani Bogumiły Walkowiak - ustanowiona dożywotnia, nieodpłatna służebność osobista mieszkania polegająca na prawie nieodpłatnego i dożywotniego korzystania z jednego pokoju, wspólnej kuchni, łazienki oraz swobodnego obejścia po całej nieruchomości.

Suma oszacowania wynosi 11 748,50 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 8 811,38 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 1 174,85 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 08:00 do godz. 10:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Dąbrowskiego2, Leszno, 64-100 Leszno.