Wróć do listy

Maksymilianowo, kujawsko-pomorskie

230 550 zł
1 279 zł/m2
Dom 180,24 m2 Licytacja komornicza Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 230 550 zł
Powierzchnia 180,24 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Klonowa 10
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 30 740 zł
Numer oferty 218772X512364027
Termin wpłaty wadium 08-11-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy Przemysław Hetman na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 09-11-2022 o godz. 11:00 w budynku Sądu Rejonowego w Bydgoszczy z siedzibą przy Toruńska 64 a, 85-023 Bydgoszcz, pokój 13, odbędzie się pierwsza licytacja ułamkowej części nieruchomości należącej do dłużnika:xx, położonej przy Klonowa 10,Maksymilianowo, 86-021 Osielsko, dla której Sąd Rejonowy w Bydgoszczy X Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
nieruchomość gruntowa zabudowana położona w miejscowości Maksymilianowo, ul. Klonowa 10 dz. nr 241 o powierzchni 0,250 ha. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni 180,24 m2.

Suma oszacowania wynosi 307 400,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 230 550,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 30 740,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce najpóźniej w dniu poprzedzającym licytację. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: BGŻ Centrala - Departament Operacji Krajowych 69 2030 0045 1110 0000 0241 8140. conajmniej na 1 dni przed licytacją z dopiskiem: wadium i wskazaniem sygnatury sprawy KM

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.