Wróć do listy

Włocławek, kujawsko-pomorskie

39 375 zł
685 zł/m2
Mieszkanie 57,50 m2 3 pokoje 2 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-88%
Zakończona
-88%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 39 375 zł
Miasto Włocławek
Powierzchnia 57,50 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Plac Wolności 17A
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 250 zł
Numer oferty 218716X512232875
Termin wpłaty wadium 16-10-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym we Włocławku

Konrad Boszko

Kancelaria Komornicza, ul.P.O.W. 21 A,  Włocławek,   87-800 Włocławek

tel. 542312998 / fax. 542312998

Sygnatura: Km 1091/21

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym  we Włocławku Konrad Boszko  na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu  17-10-2022 o godz. 12:00  w budynku Sądu Rejonowego we Włocławku z siedzibą przy Kilińskiego 20, 87-800 Włocławek, pokój s.148,  odbędzie się pierwsza licytacja

lokalu mieszkalnego, którego właścicielami są  xx położonego przy  plac Wolności 17 A/4, 87-800 Włocławek , dla którego  Sąd Rejonowy we Włocławku Wydział Ksiąg Wieczystych  (adres: ul. ul. Kilińskiego 20, Włocławek, 87-800 Włocławek)   prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
udział wynoszący 1/2 w lokalu mieszkalnym, stanowiącym odrębną nieruchomość w skład którego wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka o powierzchni 57,50 mkw.,

Suma oszacowania wynosi 52 500,00 zł, zaś cena wywołania jest równa  3/4 sumy oszacowania i wynosi 39 375,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 5 250,00 zł. Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi.  Rękojmię można uiścić także na konto komornika: BOŚ SA O/WŁOCŁAWEK 11 1540 1069 2001 8718 2533 0001.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 07:30 do godz. 15:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Kilińskiego 20, Włocławek, 87-800  Włocławek.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.