Wróć do listy

Srebrna Góra, dolnośląskie

51 000 zł
308 zł/m2
Dom 165,52 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 51 000 zł
Miasto Srebrna Góra
Powierzchnia 165,52 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Jasna 37
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 5 100 zł
Numer oferty 218544X511830051
Termin wpłaty wadium 13-10-2022 Co to znaczy?

Opis

Monitor 187/2022, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 49738

Syndyk masy upadłości xx osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, ogłasza konkurs ofert na sprzedaż
z wolnej ręki udziału upadłej w 1/4 części we współwłasności nieruchomości gruntowej położonej przy ul. Jasnej 37 w Srebrnej Górze (gmina Stoszowice, powiat ząbkowicki),
stanowiącej działkę nr 443 (AM-1, obręb ewidencyjny: 0009 - Srebrna Góra, nr jedn. rej. G205), o powierzchni 0,0864 ha,
zabudowaną domem mieszkalnym w zabudowie wolnostojącej, o powierzchni użytkowej 165,52 m2 , dla której to
nieruchomości Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich, V Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę Wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, za cenę nie mniejszą (netto) niż
51 000,00 zł (pięćdziesiąt jeden tysięcy złotych), Nieruchomość można oglądać w dniach od 1.10.2022 r. do 2.10.2022 r.,
po uprzednim kontakcie telefonicznym na nr telefonu 692 032 995, w celu potwierdzenia wizyty i uzgodnienia godziny spotkania.
W terminie do 13.10.2022 r. zainteresowani mogą składać oferty przekazane tylko listem poleconym lub kurierem z dopiskiem na kopercie „Oferta na zakup udziału w nieruchomości” na adres: Biuro syndyka, 50-425 Wrocław, ul. Krakowska 56-62, Budynek B Edukacja oraz wpłacić do 13.10.2022 r.