Wróć do listy

Strzelce Małe, łódzkie

12 065 zł
Działka 0.23 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 12 065 zł
Powierzchnia 0.23 ha
Województwo łódzkie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 1 609 zł
Numer oferty 218473X511663769
Termin wpłaty wadium 19-10-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Radomsku Rafał Trawiński na podstawie art. 9864 § 3 kpc podaje do publicznej wiadomości, że na portalu https://e-licytacje.komornik.pl/ w dniu: 20.10.2022 o godzinie: 10:00 rozpocznie się pierwsza licytacja niżej wymienionych nieruchomości:

- nieruchomości położonej przy ,Strzelce Małe, 97-515 Masłowice, dla której (adres: ul. , Radomsko, 97-500 Radomsko) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X .

Opis nieruchomości:
działka ozn. nr 533/1 o pow. 0,23 ha w ewidencji gruntów stanowi w całości użytek leśny VI klasy bonitacyjnej. Działka zadrzewiona jest drzewostanem sosnowym w wieku określonym przez uproszczony plan urządzenia lasu wynoszącym 60 lat. Działka nie posiada dostępu z drogi.

Suma oszacowania wynosi 16 086,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 12 064,50 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 1 608,60 zł. Rękojmię należy złożyć na rachunek bankowy komornika 47 1600 1462 1030 3044 2000 0003 najpóźniej na 2 dni robocze przed rozpoczęciem przetargu.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 12:00 do godz. 13:00. W systemie teleinformatycznym udostępnia się również protokół opisu i oszacowania nieruchomości.

Przetargi wyżej wymienionych nieruchomości odbywają się w trybie elektronicznym i zakończą się w dniu: 27.10.2022 o godzinie: 10:00.

Za datę złożenia rękojmi przyjmuje się dzień uznania rachunku bankowego komornika. Wraz z rękojmią licytant zobowiązany jest do podania w systemie teleinformatycznym danych niezbędnych do wydania postanowienia o przybiciu: numeru PESEL, numeru dokumentu stwierdzającego tożsamość i oświadczenia, czy pozostaje w związku małżeńskim, a jeżeli tak, czy nieruchomość zamierza nabyć do majątku wspólnego czy osobistego, oraz do wskazania, czy licytuje we własnym imieniu czy jako pełnomocnik innej osoby, a także innych danych, jeżeli potrzeba ich podania wynika z przepisów odrębnych ustaw.

Historyczne ceny