Wschowa, lubuskie
Szczegóły
Opis
ogłasza I ustny przetarg nieograniczony
na sprzedaż nieruchomości stanowiących mienie gminne,
który odbędzie się dnia
07 listopada 2022 r. o godzinie 12.30
w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie, przy ul. Rynek 1,
w Sali Posiedzeń, I piętro.
1) Nieruchomość niezabudowana położona w obrębie Wschowa, w rejonie
ul. Obrońców Warszawy - Reymonta, oznaczona w ewidencji gruntów i
budynków numerem działki 2276/9 o powierzchni 0,0975 ha, objęta
księgą wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza nieruchomości:
78.000,00 zł netto (95.940,00 zł brutto)
Wadium: 7.800,00 zł
Minimalne postąpienie: 780,00 zł
Termin i miejsce przetargu
Przetarg rozpocznie się 07 listopada 2022 r. o godz. 12.30 w siedzibie
Urzędu Miasta i Gminy, przy ul. Rynek 1,67-400 Wschowa, Sala Posiedzeń,
I piętro.
Tryb przetargu
Przetarg ustny nieograniczony.
Wadium
Udział w przetargu mogą brać osoby fizyczne lub prawne, które wniosą wadium
w wysokości 10% ceny wywoławczej w formie pieniężnej, dokonując
przelewu na konto bankowe Urzędu Miasta i Gminy we Wschowie w Banku
Spółdzielczym we Wschowie, numer: 41 8669 0001 0008 7258 4000 0033.
W tytule przelewu należy wpisać: „Wadium, działka nr …….. imię i nazwisko
osoby (osób) lub nazwę firmy oraz numer NIP, na czyją rzecz nieruchomość
będzie nabywana”.
Wadium musi być uznane na rachunku Miasta i Gminy Wschowa najpóźniej do
dnia 31 października 2022 r.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie