Wróć do listy

Lubawa, warmińsko-mazurskie

116 250 zł
2 609 zł/m2
Mieszkanie 44,55 m2 2 pokoje 1 piętro Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-47%
Zakończona
-47%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 116 250 zł
Miasto Lubawa
Powierzchnia 44,55 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica Kazimierza Wielkiego 10
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 15 500 zł
Numer oferty 21632X50662147
Termin wpłaty wadium 06-02-2019 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Iławie

Maciej Garczyński

Kancelaria Komornicza, Kopernika 4C, Iława, 14-200 Iława

tel. 89 6797277 / fax. 89 6797277

e-mail: [email protected]

strona internetowa: www.komornik-ilawa.pl/

Sygnatura akt sprawy: Km 2697/17

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Iławie Maciej Garczyński na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 07-02-2019 o godz. 14:00 w budynku Sądu Rejonowego w Iławie z siedzibą przy Kopernika 4B, 14-200 Iława, pokój A236, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości należącej do dłużnika: , położonej przy Kazimierza Wielkiego 10/5, 14-260 Lubawa, dla której Sąd Rejonowy w Iławie Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
lokal mieszkalny nr 5 w budynku wielorodzinnym nr 10 o powierzchni 37,61 m kw. z przynależną piwnicą o pow. 6,94 m kw. Łącznej sprzedaży podlega udział 218/10000 w działce gruntu pod budynkiem oraz w częściach wspólnych budynku (KW nr EL1I/52185/6).

Suma oszacowania wynosi 155 000,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 116 250,00 . Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 15 500,00 zł. Rękojmia powinna być złożona najpóźniej na dzień przed licytacją w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi lub na rachunek bankowy kancelarii komornika: Bank Polska Kasa Opieki SA I O. w Iławie 07 12401604 1111 0010 2393 1838. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: Bank BGŻ BNP Paribas SA Centrum Rozliczeniowe Nr 1 w Krakowie 68 16001462 1819 4842 2000 0001.

Zgodnie z przepisem art. 976 § 1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją w godz. od 09:00 do 15:00można przeglądać akta postępowania egzekucyjnego w kancelarii komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.