Wróć do listy

Dłusko Gryfińskie, zachodniopomorskie

76 350 zł
Działka 2.52 ha Licytacja komornicza Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 76 350 zł
Powierzchnia 2.52 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 10 180 zł
Numer oferty 215919X505682301
Termin wpłaty wadium 27-10-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gryfinie Jacek Maciej Karpierz na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 28-10-2022 o godz. 10:30 w budynku Sądu Rejonowego w Gryfinie z siedzibą przy Grunwaldzka 8, 74-100 Gryfino, pokój 107, odbędzie się pierwsza licytacja:

- nieruchomości, której właścicielami są xx położonej przy ,Dłusko Gryfińskie, 74-110 Banie, dla której Sąd Rejonowy w Gryfinie V Wydział KW (adres: ul. Grunwaldzka 8, Gryfino, 74-100 Gryfino) prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.
Opis nieruchomości:
Nieruchomość gruntowa, rolna niezabudowana, w postaci działki nr 8/1, o pow. 2,52 Ha położona w Dłusku Gryfińskim.

Suma oszacowania wynosi 101 800,00 zł, zaś cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 76 350,00 zł. Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 10 180,00 zł.

W ciągu dwóch tygodni przed licytacją wolno oglądać wyżej wymienioną nieruchomość w dni powszednie od godz. 09:00 do godz. 13:00. Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie mieszczącym się pod adresem: ul. Grunwaldzka8, Gryfino, 74-100 Gryfino.

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika: BGŻBN BGŻBNP Centrum Rozliczeniowe nr 1 w Krakowie 61 1600 1462 1870 3831 1000 0004.

Historyczne ceny