Wróć do listy

Ruszkowo, warmińsko-mazurskie

8 500 zł
500 zł/m2
Mieszkanie 17,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 8 500 zł
Miasto Ruszkowo
Powierzchnia 17,00 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica 85
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 850 zł
Numer oferty 215705X505181113
Termin wpłaty wadium 27-09-2022 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert na zakup składnika masy upadłości w postaci lokalu mieszkalnego nr 10 o pow. użytkowej 17,00 m2 oraz przynależnej piwnicy o pow. 2,52 m2, łącznie 19,52 m2, dla którego Sąd Rejonowy w Działdowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X wraz z udziałem wynoszącym 195/8385 we wszelkich częściach wspólnych budynku i urządzeń niesłużących do wyłącznego użytku właścicieli poszczególnych lokali oraz prawie własności działki gruntowej nr 376 wpisanej do księgi wieczystej nr XXXX/XXXXXXXX/X, położonego w miejscowości Ruszkowo 85 w gminie Działdowo, powiecie działdowskim, województwie warmińsko- mazurskim.

2. Cenę wywoławczą ustala się na kwotę 8500,00 zł (słownie: osiem tysięcy pięćset złotych 00/100).
3. Operat szacunkowy nieruchomości znajduje się do wglądu w Kancelarii Syndyka Grant Finance Sp. z o.o. pod adresem: ul. M. Reja 13/15 lokal 1002, 81-874 Sopot. Operat może zostać udostępniony również drogą elektroniczną.
4. Zainteresowani, winni składać oferty w nieprzekraczalnym terminie do dnia 27.09.2022 r. na adres kancelarii syndyka: Grant Finance Sp. z o.o., ul. M. Reja 13/15 lokal 1002, 81-874 Sopot, przy czym o skuteczności złożenia oferty decyduje data wypływu do kancelarii syndyka.