Wróć do listy

Kraków, Prądnik Czerwony

801 826 zł
8 067 zł/m2
Mieszkanie 99,40 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona
-47%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 801 826 zł
Miasto Kraków
Powierzchnia 99,40 m2
Województwo małopolskie
Ulica Na Barciach 4
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 106 910 zł
Numer oferty 214564X502508891
Termin wpłaty wadium 04-10-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie Michał Koczur Kancelaria Komornicza nr IV w Krakowie zawiadamia na podstawie art. 953 Kpc w związku z art. 955 Kpc, że w dniu: 5 października 2022 o godz. 9:00 w sali nr B-119 Sądu Rejonowego dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie Wydziału VI Cywilnego odbędzie się:

P I E R W S Z A L I C Y T A C J A

nieruchomości opisanej jako: lokal mieszkalny o numerze 38 położony przy ul. Na Barciach 4 w Krakowie o powierzchni 99,4400 m2, należący do dłużnika xx dla którego IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego dla Krakowa-Podgórza w Krakowie prowadzi księgę wieczystą o numerze: XXXX/XXXXXXXX/X.

Nieruchomość oszacowana jest na kwotę: 1 069 101,00 zł.
Cena wywoławcza w powyższej licytacji wynosi 3/4 wartości oszacowania: 801 825,75 zł.

Licytant przystępujący do licytacji zobowiązany jest złożyć rękojmię w wysokości 10% ceny oszacowania nieruchomości tj. 106 910,10 zł, najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg, w gotówce lub w postaci książeczki oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo na rachunek bankowy komornika nr:

95 1600 1462 1834 4885 5000 0001 BNP Paribas Bank Polska SA.

Nieruchomość można oglądać w dniu 22 września 2022 r. o godzinie 10:00 w miejscu jej położenia. Operat szacunkowy tej nieruchomości znajduje się do wglądu w biurze komornika.

Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję;

Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.

Historyczne ceny