Wróć do listy

Rytel, pomorskie

177 500 zł
862 zł/m2
Dom 205,90 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 177 500 zł
Miasto Rytel
Powierzchnia 205,90 m2
Województwo pomorskie
Ulica Jatowska 8
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 23 000 zł
Numer oferty 214317X501930417
Termin wpłaty wadium 06-10-2022 Co to znaczy?

Opis

Syndyk Masy Upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nie prowadzącej działalności gospodarczej - xx zam. Chojnice ogłasza drugi pisemny przetarg ofertowy na sprzedaż 1/2 udziału w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej obszaru 960 m2 położonej w Rytlu przy ul. Jatowskiej 8 gm. Chojnice oznaczonej w ewidencji gruntów jako działka nr 480/8 obr. 0020 Rytel dla której prowadzona jest księga wieczysta przez Sąd Rejonowy w Chojnicach nr XXXX/XXXXXXXX/X

Działka zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym z częścią przeznaczoną na działalność gospodarczą (usługi fryzjerskie) o powierzchni użytkowej 205,90 m2.

Zbycie następuje na podstawie art. 320 ustawy z dnia 28 lutego 2003 r. prawo upadłościowe za cenę nie niższą niż cena wywoławcza tj. 177.500,00 złotych (słownie sto siedemdziesiąt siedem tysięcy pięćset 00/100 złotych)

Sprzedaż i nabycie nieruchomości nastąpi w takim stanie, w jakim znajdują się one w dacie sprzedaży.

Oferty należy składać do dnia 6 październik 2022 r. osobiście w biurze podawczym VI Wydziału Gospodarczego Sadu Rejonowego Gdańsk Północ w Gdańsku ul. Piekarnicza 10; 80-126 Gdańsk, bądź za pośrednictwem poczty (liczy się data wpływu oferty do Sądu). Oferty należy składać w zapieczętowanych kopertach w sposób uniemożliwiający zapoznanie się z ich treścią. Kopertę należy zaadresować