Wróć do listy

Zakrzewo, zachodniopomorskie

201 247 zł
201 247 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 201 247 zł
Miasto Zakrzewo
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 36a
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 30 187 zł
Numer oferty 213848X500832019
Termin wpłaty wadium 27-09-2022 Co to znaczy?

Opis

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Piotr Janczyszyn na podstawie art. 953 kpc podaje do publicznej wiadomości, że: w dniu 28-09-2022r. o godz. 9:15 w Sądzie Rejonowym w Koszalinie I Wydział Cywilny 75-950 Koszalin, Andersa 17, sala numer 4a odbędzie się druga licytacja nieruchomości stanowiącej zabudowaną działkę gruntu nr 29/6 o pow. 0,1112ha należącej do dłużnika: xx położonej: 76-150 , Zakrzewo, Zakrzewo 36a, dla której Sąd Rejonowy w Koszalinie VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW XXXX/XXXXXXXX/X

Suma oszacowania wynosi 301 870,00zł, zaś cena wywołania jest równa 2/3 sumy oszacowania i wynosi 201 246,67zł.

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię w wysokości jednej dziesiątej sumy oszacowania, to jest 30 187,00zł.

Rękojmia powinna być złożona w gotówce albo książeczce oszczędnościowej banków uprawnionych według prawa bankowego zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi. Rękojmię można uiścić także na konto komornika:

Bank Polska Kasa Opieki SA I O. w Koszalinie 56 12401428 1111 0010 5178 2905 najpóźniej w dniu poprzedzającym przetarg.

Zgodnie z przepisem art.976 §1 kpc w przetargu nie mogą uczestniczyć osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły oraz inne osoby wymienione w tym artykule.
W ciągu dwóch ostatnich tygodni przed licytacją wolno oglądać nieruchomość w dni powszednie od po uzgodnieniu telefonicznym z komornikiem oraz przeglądać w kancelarii komornika odpis protokołu oszacowania nieruchomości, operat szacunkowy biegłego sądowego, wypis z rejestru gruntów wraz z mapką z akt postępowania egzekucyjnego.
Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, że wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.
Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.