Wróć do listy

Brużyczka Mała, łódzkie

505 000 zł
3 659 zł/m2
Dom 138,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 505 000 zł
Powierzchnia 138,00 m2
Województwo łódzkie
Ulica 40F
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 212876X498555595
Termin wpłaty wadium 16-09-2022 Co to znaczy?

Opis

Zasady sprzedaży określone są w Regulaminie dostępnym mailowo na prośbę każdego z zainteresowanych tel 42 715 80 88

UWAGA Sprzedaży podlega:

Udział 9/10 przypadający Upadłej w nieruchomości gruntowej położonej w miejscowości Brużyczka Mała (województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Aleksandrów Łódzki) pod numerem 40 F, oznaczona jako działka gruntu nr 247/29 o pow. 1106 m2, obręb 6 Brużyczka Mała, dla której Sąd Rejonowy w Zgierzu prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o powierzchni zabudowy 138 m2, o powierzchni użytkowej 181, 80 m2, w tym garaż o powierzchni 32,80 m2 wraz z nieruchomością gruntową położoną w miejscowości Brużyczka Mała (województwo łódzkie, powiat zgierski, gmina Aleksandrów Łódzki) oznaczoną jako działka gruntu nr 247/28 o pow. 40 m2, obręb 6 Brużyczka Mała, dla której Sąd Rejonowy w Zgierzu prowadzi księgę wieczystą XXXX/XXXXXXXX/X za łączną kwotę nie niższą niż 505.000,00 zł (słownie: pięćset pięć tysięcy złotych)

Sprzedaż w drodze licytacji.
1. Oferty należy składać bezpośrednio w Kancelarii Syndyka w Łodzi (adres 
ul. Wigury 13/4, 90-302 Łódź) w godz. od 9:00 do 17:00 lub za pośrednictwem innych podmiotów (np. operatora pocztowego, kuriera) na wskazany wyżej adres, przy czym w przypadku składania oferty za pośrednictwem, o terminie jej złożenia decyduje data wpływu do Kancelarii Syndyka.