Wróć do listy

Gacki, świętokrzyskie

117 000 zł
2 457 zł/m2
Mieszkanie 47,62 m2 3 pokoje Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 117 000 zł
Miasto Gacki
Powierzchnia 47,62 m2
Województwo świętokrzyskie
Ulica Osiedle Robotnicze 7
Liczba pokoi 3
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 212235X497054373
Termin wpłaty wadium 30-09-2022 Co to znaczy?

Opis

Należy skontaktować się z prowadzącym sprzedaż w kwestii dokładnych terminów złożenia oferty i wpłaty wadium.

Syndyk sprzeda lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 47,62 m2 w Gackach, Osiedle Robotnicze 7/3, obręb Leszcze, gmina Pińczów wraz z pomieszczeniem przynależnym piwnicą o powierzchni 5,55 m2, zlokalizowane na parterze budynku za cenę 117.000,00 zł. Lokal nie jest zamieszkany.
W lokalu są 3 pokoje, w tym jeden przechodni, kuchnia i łazienka.

Historyczne ceny