Wróć do listy

Racibórz, śląskie

130 000 zł
2 291 zł/m2
Mieszkanie 56,75 m2 2 pokoje 3 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-58%
Zakończona
-58%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 130 000 zł
Miasto Racibórz
Powierzchnia 56,75 m2
Województwo śląskie
Ulica Opawska 95
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 13 000 zł
Numer oferty 212113X496768649
Termin wpłaty wadium 28-09-2022 Co to znaczy?

Opis

PREZYDENT MIASTA RACIBÓRZ
działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce
nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2021 r., poz. 1899 z późn.zm.)
ogłasza
drugi, publiczny przetarg ustny, nieograniczony na sprzedaż
lokalu mieszkalnego położonego w Raciborzu przy ul. Opawskiej nr 95/6

1. Lokalizacja: 47-400 Racibórz, ul. Opawska nr 95/6

. Lokal mieszkalny nr 6, usytuowany na piątej kondygnacji (IV piętrze) budynku wielomieszkaniowego, położonego
w Raciborzu przy ul. Opawskiej nr 95; składa się dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i komórki
o powierzchni użytkowej 56,75 m2; do lokalu przynależą dwie piwnice o powierzchni 2,85 m2 i 3,97 m2

Przetarg odbędzie się w dniu 5 października 2022r. o godzinie 1200, w sali nr 125 na I piętrze Urzędu Miasta
Racibórz przy ul. Króla Stefana Batorego 6.

.

Historyczne ceny